Self drilling screw 6.3 x 25 mm stainless steel
Item No.:
8441
Choose price display
Description
Product attributes
| Item No. | 8441 |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-IND & ERA-RES |
| Length | 25 mm |
| Material | Stainless Steel |
| Type | Self drilling |
| Diameter | 6.3 mm |
| DIN | 7504K |
| Weight | 0.01 kg |