Smoke safety glass filling W = 4mm
Item No.:
6269
Choose price display
Description
Filling suitable for all 40 mm fullvision section.
Product attributes
| Item No. | 6269 |
| Maximum Height | 1300 mm |
| Residential / Industrial | IND & RES |
| Length | 1000 mm |
| Material | Safety glass |
| Panel thickness | 40 - 80 mm |
| Thickness | 4 mm |
| Weight | 10 kg |