Top roller bracket stainless steel
Item No.:
4576
Choose price display
Description
Toproller bracket with slotted holes for adjusting the rollerholder. For industrialuse.Stainless Steel version.
Product attributes
| Item No. | 4576 |
| Residential / Industrial | Industrial |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-IND |
| Length | 135 mm |
| Width | 60 mm |
| Height | 81 mm |
| Material | Stainless Steel |
| Thickness | 2.25 mm |
| Weight | 0.23 kg |