Top roller bracket heavy duty RC2
Item No.:
3222
Choose price display
Description
Toproller bracket with slotted holes for adjusting the rollerholder.With 3 mm thickness andforheavy industrial implementations.
Product attributes
| Item No. | 3222 |
| Residential / Industrial | Industrial |
| Length | 135 mm |
| Width | 30 mm |
| Height | 83 mm |
| Material | Galvanised Steel |
| Thickness | 3 mm |
| Weight | 0.31 kg |