Top roller bracket LS200/LS250 stainless steel
Item No.:
4523
Choose price display
Description
Toproller bracket for the older Low Headroom Industrial systeem. Stainless Steel version.
Product attributes
| Item No. | 4523 |
| Residential / Industrial | Industrial |
| Length | 135.5 mm |
| Width | 70 mm |
| Material | Stainless Steel |
| Diameter | 11 mm |
| Thickness | 2.5 mm |
| Weight | 0.18 kg |