Multi wall triple filling opaque 50 % W = 20 mm
Item No.:
6262
Choose price display
Description
Filling suitable for all 40 mm fullvision section.
Product attributes
| Item No. | 6262 |
| Layer Composition | Multi wall |
| Maximum Height | 2100 mm |
| Residential / Industrial | IND & RES |
| Length | 1000 mm |
| Material | Polycarbonate |
| Panel thickness | 40 - 80 mm |
| Thickness | 20 mm |
| Weight | 3.3 kg |