Curve shielding plate for TS100
Item No.:
0765
Choose price display
Description
Protection plate to fill the opening between the horizontal rails and the bend oftheTS100system. To be mounted with 3 x 8080, + 3x 8280.
Product attributes
| Item No. | 0765 |
| Residential / Industrial | Residential |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-RES |
| Length | 335 mm |
| Height | 295 mm |
| Material | Galvanised Steel |
| Left/Right | Universal |
| Door system | TS100 |
| Thickness | 1 mm |
| Weight | 0.63 kg |