Zelfborende parker 4,2 x 13 mm
Artikel Nr.:
8003
Prijsweergave
Omschrijving
Zelf borende parker geschikt voor het vastschroeven van een bodem en topprofiel of eindkappen. Wordt ook gebruikt om de klembeugel art nr. 0754 vast te zetten aan de latei art nr. 0740- en de verticale hoeklijn van residentiële rails systemen.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 8003 |
| Residentieel / Industrie | IND & RES |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-RES |
| Lengte | 13 mm |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Oppervlaktebehandeling | Verzinkt |
| Type | Boor parker |
| Diameter | 4.2 mm |
| Head size | 8.2 mm |
| DIN | 7504N |
| Schroefkoptype | Phillips |
| Gewicht | 0 kg |
Slim combineren
-
U-profiel brute H = 35 - 20 mm L = 9.150 mm Art. Nr. 1549-09150
U-profiel brute H = 35 mm L = 9.150 mm Art. Nr. 1550-09150
