Sprint montagestrip kokersteun
Artikel Nr.:
3369
Prijsweergave
Omschrijving
Bevestigingsplaat voor de montage van de koker art nr. 5010 voor sprint NS / HS deuren. Te gebruiken met de kokersteun art nr. 3368 en 2 x art nr. 8080, 2 x art nr. 8081.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 3369 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Lengte | 110 mm |
| Breedte | 64 mm |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Deur systeem | SPRINT |
| Dikte | 4 mm |
| Gewicht | 0.61 kg |
Slim combineren
-
Sprint kokersteun Art. Nr. 3368


