Sprint kokersteun
Artikel Nr.:
3368
Prijsweergave
Omschrijving
Steun te gebruiken met art nr. 3369 voor de montage van de koker art nr. 5010 voor Sprint NS /HS deuren. Bevestiging met 2 x art nr. 8080, 1 x art nr. 3688.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 3368 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Lengte | 185 mm |
| Breedte | 110 mm |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Deur systeem | SPRINT |
| Dikte | 4 mm |
| Gewicht | 0.61 kg |
Slim combineren
-
Koker staal 60 x 40 x 2 mm L = 3.390 mm Art. Nr. 5010-03390


